Kullanım Şartları

Yasal Uyarı

tugcegenc.com sitesinde yer alan seyahat bilgileri, tavsiye ve yorumlar yazarın kişisel deneyimlerini yansıtmaktadır. Seyahat danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan tavsiye ve yorumlar tavsiyede bulunan ve yorum yapanların kişisel deneyimlerine dayanır. Buradaki görüşler sizlerin seyahat tercihlerinize ve kişiliğinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada bulunan bilgilere dayanılarak seyahat için karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla beraber gerek site içindeki, gerekse site için kullanmış olduğumuz kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitede bulunan bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maliyetlerden, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı tugcegenc.com yönetimi ve yazarı sorumlu değildir.

Giriş

Tugcegenc.com, Tuğçe Genç’in kişisel seyahatlerinden elde ettiği deneyimleri, yurt içi ve yurt dışı keşiflerini okuyucuları ile paylaştığı bir sitesidir. Tugcegenc.com sitesi (“İnternet Sitesi” veya “Site”), Tuğçe Genç tarafından denetlenir, düzenlenir, değiştirilir.

Tugcegenc.com web sitesine girdiğiniz andan itibaren, işbu Kullanıcı Sözleşme’sinin (“Sözleşme”) bütün şartlarını, eksiksiz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Bu Sözleşme’nin bütün maddeleri, bütün kullanıcıları bağlayıcıdır.

Bu Sözleşme, internet sitesinin ve verdiği hizmetler (“Hizmet”) dahilindeki kullanımlarınızın yasal kullanım koşullarını belirtmektedir ve tugcegenc.com Yönetim Birimi tarafından önceden bildirimde bulunmaksızın üzerinde değişiklikler yapılabilir, var olan maddeler çıkarılabilir, fazladan maddeler eklenebilir. Bu tür değişiklik ve güncellemeler, Tugcegenc.com tarafından sitede yayınlandığı andan itibaren geçerli sayılacaktır. Bu Sözleşme, Tugcegenc.com’un sitede yayınlanan içerik, bu içeriğin yasal koruması, tugcegenc.com’un Gizlilik Politikası ve İnternet Sitesi ile ilgili her türlü duyurunun makul kullanım ilkelerini kapsar.

Hükümler

Tugcegenc.com’un sunduğu hizmetlerden yararlananlar ve Site’yi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi/kurumsal amaçlarla Site üzerinden işlem yapabilirler. kullanıcıların, Site dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Her kullanıcı, Tugcegenc.com ve/veya başka bir üçüncü şahsın haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir iş ve eylemde bulunmayacağını; yazılı, görsel ve işitsel bilgileri açıklamayacağını, Tugcegenc.com’a açıkladığı her türlü yazılı, görsel ve işitsel bilginin Tugcegenc.com’a açıkladığı sırada her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Tugcegenc.com’un münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, Site dâhilinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Tugcegenc.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Site dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı Tugcegenc.com’un, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, Tugcegenc.com yöneticilerinin sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Tugcegenc.com, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

Kullanıcılar, Site’yi kullanarak, Tugcegenc.com’un, diğer kullanıcıların ve üçüncü kişilerin aleyhine hiçbir faaliyette bulunmayacaklardır. Kullanıcıların işbu Site Kullanım Koşulları hükümlerine ve hukuka aykırı olarak gerçekleştirdikleri Site üzerindeki faaliyetler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Tugcegenc.com’un doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

Site Telif Hakları

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı:
tugcegenc.com’un isim hakları, içeriği, şablonu, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Sitenin hiç bir unsuru içinde yer alan dokümanlar site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

Sitemizdeki içerikleri kullanmak isterseniz; İLETİŞİM sayfamdan izin konusu ile ilgili mesaj atabilirsiniz. İzinsiz kullanım yapan emek hırsızları ile yasalar çerçevesinde sonuna kadar uğraşacağım.